پیوندهای روزانه
اخرین اخبار nba

نتایج و هایلایت های بسکتبال ان بی ای در پنجم ژانویه 2016

در ۴ مسابقه بسکتبال ان بی ای در پنجم ژانویه ۲۰۱۶، تیم های نیویورک، شیکاگو، دالاس و گلدن استیت حریفان خود را شکست دادند.

تیم بسکتبال نیویورک نیکس با برتری مقابل آتلانتا هاوکس، برای دومین بار در سه روز گذشته، مقابل این تیم به پیروزی رسید. نیویورک امروز میهمان آتلانتا بود و توانست با نتیجه‌ی ۱۰۷ بر ۱۰۱ حریف خود را مغلوب کند.کارملو انتونیو ارن آفلالو هر کدام در این دیدار ۲۳ امتیاز کسب کردند. انتونی ۱۱ ریباند، ۷ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۲ بلاک شات نیز به دست آورد. (دانلود هایلایت های مسابقه)

شیکاگو بولز در حضور ۲۱۶۸۶ تماشاچی حاضر در یونایتد سنتر، پذیرای میلواکی باکز بود که این بازی را با برتری ۱۱۷ بر ۱۰۶ به اتمام رساند. جیمی باتلر در این مسابقه ۳۲ امتیاز، ۲ ریباند، ۱۰ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی به دست آورد. پاول گاسل نیز ۲۶ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۵ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۳ بلاک شات ثبت کرد و تیمش را برای کسب پنجمین پیروزی متوالی یاری کرد. درک رز که سه بازی گذشته را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود، در این مسابقه به ترکیب شیکاگو بازگشت. بازیکنان شیکاگو در این دیدار ۵۵٫۴ درصد از شوت های خود را وارد سبد کردند. جرید بیلس به دلیل مصدومیت نتوانست در این بازی برای میلواکی به میدان رود. (دانلود هایلایت های مسابقه)

شوت سه امتیازی درن ویلیامز در ۰٫۳ ثانیه مانده به پایان وقت اضافه دوم، سالن امریکن ایرلاینز سنتر را غرق در شادی کرد. تیم دالاس موریکس امروز میزبان ساکرامنتو کینگز بود که در وقت اضافه دوم با نتیجه‌ی ۱۱۷ بر ۱۱۶ حریف خود را مغلوب کرد. دالاس در حالی در این بازی به پیروزی رسید که تا ۲۷ ثانیه مانده به پایان وقت اضافه دوم، با نتیجه‌ی ۱۱۱ بر ۱۱۶ از حریف عقب بود، اما دیرک نویتزکی و درن ویلیامز با به ثمر رساندن دو سه امتیازی در زمان باقی مانده، باعث شدند تیمشان برنده از زمین خارج شود. ویلیامز در این مسابقه ۲۵ امتیاز، ۲ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی به دست آورد. دیمارکوس کازینس از ساکرامنتو در این دیدار را ۳۵ امتیاز، ۱۷ ریباند، ۴ پاس منجر به گل، ۶ توپ ربایی و ۱ بلاک شات کسب کرد. این بازیکن ۱۰ بار نیز توپ را لو داد. (دانلود هایلایت های مسابقه)

گلدن استیت واریورز برای ثبت سی و سومین پیروزی فصل خود، لس آنجلس لیکرز را از پیش رو برداشت. واریورز امروز میهمان لیکرز بود و این بازی را با برتری ۱۰۹ بر ۸۸ پایان داد. کلی تامپسن در این مسابقه ۳۶ امتیاز، ۲ ریباند، ۱ پاس منجر به گل و ۱ بلاک شات به دست آورد.کوبی برایانتاز لیکرز در این دیدار غایب بود و سومین مسابقه متوالی را به دلیل درد در شانه راست از دست داد. (دانلود هایلایت های مسابقه)


آنلاین : 6
بازدید امروز : 318
بازدید دیروز : 1986
بازدید هفته گذشته : 3930
بازدید ماه گذشته : 10564
بازدید سال گذشته : 19354
کل بازدید : 86790
تعداد کل مطالب : 0
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]