پیوندهای روزانه
اخرین اخبار سکتبال در 24 / 10/ 94


نتایج بازی های NBA در سیزدهم ژانویه 2016

بازی های NBA در سیزدهم ژانویه ۲۰۱۶ با برگزاری ده مسابقه پیگیری شد.

تیم بسکتبال شارلوت هورنتز با برتری مقابل آتلانتا هاوکس، به هفت شکست متوالی خود پایان داد. شارلوت امروز میزبان آتلانتا بود و با نتیجه‌ی ۱۰۷ بر ۸۴ حریف خود را پشت سر گذاشت. کمبا واکر از شارلوت در این مسابقه ۲۳ امتیاز، ۳ ریباند، ۵ پاس منجر به گل، ۳ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد. پاول میلسپ با ۲۰ امتیاز، تنها بازیکن آتلانتا بود که امتیازات خود در این مسابقه را دورقمی کرد. او ۵ ریباند، ۲ پاس منجر به گل و ۱ ریباند نیز ثبت کرد.

مصاف تیم های ایالت نیویورک، با برتری نتز پایان یافت. بروکلین نتز امروز پذیرای نیویورک نیکس بود و با نتیجه‌ی ۱۱۰ بر ۱۰۴ حریف خود را مغلوب کرد تا به ۱۰ باخت خانگی متوالی خود پایان دهد. بروک لوپز از نتز در این بازی ۲۰ امتیاز، ۸ ریباند، ۵ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد و به تیمش کمک کرد تا اولین پیروزی خود پس از اخراج لاینل هالینز را به دست آورد. بازیکنان نتز در حدود ۵ دقیقه مانده به پایان این مسابقه، با یک ران ۱۰-۲، کنترل بازی را در دست گرفتند و با نتیجه‌ی ۱۰۰ بر ۹۴ پیش افتادند. کارماو انتونی از نیکس که در بازی گذشته تیمش آسیب دیده بود، در این مسابقه غایب بود.

کسب ۲۸ امتیاز توسط آیزیاه تامس به بوستون سلتیکس کمک کرد تا ایندیانا پیسرز را مغلوب کند. بوستون امروز در حضور ۱۸۶۲۴ تماشاچی حاضر در تی‌دی گاردن پذیرای ایندیانا بود و این بازی را با برتری ۱۰۳ بر ۹۴ پایان داد تا پس از ۴ شکست متوالی، طعم پیروزی را بچشد. تامس در این بازی ۴ ریباند، ۳ پاس منجر به گل و ۱ بلاک شات نیز به دست آورد. رادنی استاکی از ایندیانا که در بازی تیمش برابر فینیکس آسیب دیده بود، در این مسابقه حضور نداشت.

اکلاهما سیتس تاندر میزبان دالاس موریکس بود و موفق شد با نتیجه‌ی ۱۰۸ بر ۸۹ حریف خود را مغلوب کند. کوین دورنت در این مسابقه ۲۹ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی ثبت کرد. راسل وستبروک از اکلاهما در کوارتر دوم این مسابقه، به دلیل درگیری با جی.جی. باریا، دومین خطای فنی را دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد. ریک کارلایل، سرمربی دالاس، پس از آنکه تیمش سه شنبه شب در وقت اضافه به کلیولند باخت، تصمیم گرفت در بازی برابر اکلاهما سیتی، به بازیکنان شروع کننده خود استراحت دهد. دیرک نویتزکی، وسلی متیوز، چندلر پارسونز، درن ویلیامز و زازا پاچولیا در این مسابقه بازی نکردند.

سومین شکست فصل گلدن استیت واریورز، در شهر دنور رقم خورد. دنور ناگتز امروز میزبان گلدن استیت بود و با نتیجه‌ی ۱۱۲ بر ۱۱۰ حریف خود را شکست داد. دنیلو گالیناری با ۲۸ امتیاز، ۵ ریباند، ۲ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی، از بازیکنان شاخص دنور در این مسابقه بود.استفن کریاز گلدن استیت کار خود در این بازی را با ۳۸ امتیاز، ۵ ریباند، ۹ پاس منجر به گل، ۳ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به اتمام رساند. این بازیکن ۸ بار نیز توپ را لو داد. کلی تامپسن در ۲٫۱ ثانیه مانده به پایان مسابقه فرصت داشت تا با شوت سه امتیازی خود نتیجه را به نفع تیمش تغییر دهد اما نتوانست شوت خود را وارد سبد کند. گلدن استیت در این مسابقه به دریماند گرین استراحت داد.

لس آنجلس کلیپرز که برای اولین بار در ۳۶۰ بازی گذشته دی‌آندره جردن را در اختیار نداشت، میامی هیت را از پیش رو برداشت. کلیپرز در این بازی خانگی با نتیجه‌ی ۱۰۴ بر ۹۰ حریف خود را شکست داد. جردن که با ۳۶۰ بازی متوالی، رکورددار بازی های متوالی در میان بازیکنان فعلی لیگ بود، این مسابقه را به دلیل سینه پهلو از دست داد. کول آلدریچ که جایگزین جردن در ترکیب شروع کننده شده بود، با ۱۹ امتیاز، یکی از ۵ بازیکن تیمش بود که امتیازات خود در این مسابقه را دورقمی کرد. این بازیکن ۷ ریباند، ۳ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی نیز ثبت کرد. کریس پاول نیز ۱۵ امتیاز، ۶ ریباند، ۱۲ پاس منجر به گل، ۴ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد. گران دراگیچ از میامی به دلیل کشیدگی عضله ران چپ در این مسابقه غایب بود. این بازیکن حداقل دو بازی بعدی را نیز از دست خواهد داد.

نتایج بازی های NBA در سیزدهم ژانویه ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزباننتیجهمیهمانهایلایت ها
شارلوت هورنتز۱۰۷۸۴آتلانتا هاوکسدانلود
واشنگتن ویزاردز۱۰۶۱۰۱میلواکی باکزدانلود
بروکلین نتز۱۱۰۱۰۴نیویورک نیکسدانلود
بوستون سلتیکس۱۰۳۹۴ایندیانا پیسرزدانلود
هیوستن راکتس۱۰۷۱۰۴مینسوتا تیمبرولوزدانلود
اکلاهما سیتی تاندر۱۰۸۸۹دالاس موریکسدانلود
دنور ناگتز۱۱۲۱۱۰گلدن استیت واریورزدانلود
پرتلند تریل بلیزرس۹۹۸۵یوتا جازدانلود
ساکرامنتو کینگز۹۷۱۰۹نیو اورلینز پیکانزدانلود
لس آنجلس کلیپرز۱۰۴۹۰میامی هیتدانلود
آنلاین : 2
بازدید امروز : 1076
بازدید دیروز : 2238
بازدید هفته گذشته : 8708
بازدید ماه گذشته : 15342
بازدید سال گذشته : 24132
کل بازدید : 91568
تعداد کل مطالب : 0
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]