پیوندهای روزانه
درمان قطعی سینوزیت<درمان سینوزیت با داروهای گیاهی>

درمان قطعی سینوزیت

من 30 سالمه و 4 سال بود که سینوزیت داشتم همه راهها رو امتحان کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم سینوزیتم به شدتی بود که حتی نسیم معمولی هم به پیشونیم می خورد سرم درد می گرفت ، نمی تونستم آب خنک بخورم ، یا دوش آب سرد بگیرم . تو ماشین همیشه شیشه ها بالا بود چون مبادا به سرم باد بخوره واقعا کلافه شده بودم ولی تنها روشی که تونست سینوزیت من رو 95% بهبود بده روش زیر بود که امیدوارم شما هم از این روش نتیجه بگیرید . فقط سعی کنید این روش رو به مدت ۷ روز بدون وقفه انجام بدید تا نتیجه لازم رو بگیرید . من روشها زیادی رو در مدت 4 سال امتحان کردم انواع آنتی بیوتیکها و انواع داروهای گیاهی و... تو این مدت خیلی اذیت شدم و با نوشتن این تجربه خواستم کمکی کرده باشم به کسانیکه از بیماری دردناک رنج می برند . امیدوارم بتونید با این روش 5 مرحله ای سینوزیت خودتون رو درمان کنید .

ولی قبل از توضیح روشهای درمان بهتره اطلاعاتی در مورد این بیماری داشته باشید .

سینوزیت یکی از بیماری هایی می باشد که

افراد زیادی را دچار مشکل می کند بخصوص در فصول سرما

سینوزیت چیست؟

به حفره هایی که در اطراف بینی و در سایر قسمتهای صورت در استخوانها وجود دارند و در آنها هوا وجود دارد،سینوس گفته می شود.در سینوزیت حاد سینوسها ملتهب و متورم می شوند.التهاب و تورم سینوسها در تخلیه ی ترشحات اختلال ایجاد می کند و موجب افزایش ترشح مایع مخاطی می شود.این بیماری شایع است و تنفس عادی فرد، ا ز طریق بینی را با مشکل مواجه می کند.اگر دچا ر سینوزیت شوید ممکن است نواحی اطراف بینی و چشمها متورم شوند و احساس کنید صورت شما کمی متورم شده است. ممکن است در صورت خود درد ضربان داری حس کنید و یا دچار سردرد شوید.بیشتر اوقات سینوزیت حاد به دنبال سرماخوردگی رخ میدهد.

عواملی که باعث سینوزیت می شود شامل:

ویروسها که بیشتر سینوزیتها را ایجاد می کنند،باکتریها،آلرژی و حساسیتها ، پولیپ و تومورهای بینی ، انحراف بینی ، عفونتهای قارچی و در مواردی عفونتهای دندانی هستند.درمان سینوزیت حاد به عامل ایجاد کننده بستگی دارد.التهاب سینوسها اگر ادامه پیدا کند ممکن است به عفونتهای شدید و عوارض جدی تری منجر شود.در مواردی که سینوزیت بیشتر از 8 هفته طول بکشد یا مکررا عود کند به آن سینوزیت مزمن گفته می شود.

از کجا بفهمیم سینوزیت داریم ؟

* ترشحات غلیظ زرد یا سبز رنگ از بینی یا پشت حلق.
* احتقان یا انسداد بینی که موجب مشکل در تنفس از طریق بینی می شود.
* درد ،حساسیت به لمس،تورم یا احساس فشار در اطراف چشمها،گونه ها،بینی یا پیشانی.
* درد در فک فوقانی و دندانها.
* کاهش حس بویایی و چشایی.
* سرفه که ممکن است شبها بدتر شود .
* درد گوش، گلو درد، بوی بد دهان، خستگی، تحریک پذیری، تب، تهوع.

تست ها و آزمایشات تشخیصی

پزشک برای اینکه بتواند سینوزیت را در بیمار (بالغ یا کودک) تشخیص دهد باید بینی را برای وجود پولیپ معاینه کند، همچنین با تاباندن نور در مقابل سینوسها (ترنسیلومیناسیون) احتمال وجود التهاب را بررسی میکند. راه دیگر دقه کردن بر روی محل سینوسها برای پیدا کردن عفونت است.

گرچه تصویر برداری اشعه x نمیتواند در این مورد کمک شایانی به تشخیص کند ولی با استفاده از اندوسکوپی بینی یا رینوسکوپی میتوان سینوزیت را تشخیص داد. رینوسکوپی معمولا توسط پزشک متخصص گوش و حلق و بینی انجام میشود. سایر روشهای تشخیصی با استفاده از تصویر برداری شامل موارد زیر هستند:

  • CT Scan از نواحی سینوس و مشاهده استخوانها و بافت سینوس
  • انجام MRI از سینوسها در صورت مشکوک بودن به تومور و یا عفونت قارچی

آزمایشات حساسیت

  • آزمایش خون برای HIV یا سایر مشکلات ضعف سیستم ایمنی
  • تست عملکرد اجسام مژگانی
  • سیتولوژی بینی

سینوزیت چطور درمان میشود؟

نکته : شاید شما در 3 یا 4 روز اول استفاده از این روش احساس کنید که کاملا خوب شدید ولی برای درمان قطعی سینوزیت ، شما باید ۷ روز از این روش رو استفاده کنید .

1- یک قاشق مربا خوری عسل رو با دو قاشق مربا خوری آب مخلوط کنید و در حالت دراز کش دو قطره مخلوط آب عسل رو در هر سوراخ بینی بریزید این کار رو می تونید با قطره چکان انجام بدید . اینکار با یه مقدار سوزش همراه ولی سعی کنید تحمل کنید . دو دقیقه به صورت دراز کش باشید و دو دقیقه به صورت سجده . چرک و عفونت در مخاط بینی و پشت حلق شما جمع میشه و باید سعی کنید حسابی مخاط بینی و پشت حلق خودتون رو تخلیه کنید . این ریزش چرک از راه بینی و پشت حلق تا 15 دقیقه ادامه داره و شما سعی کنید به محض احساس چرک آن را تخلیه کنید .

2- بعد از 15 دقیقه نوبت شستشو مخاط بینی با سرم شستشو که در داروخانه ها موجوده . سرم شستشو رو داخل لیوان می ریزید به طوریکه نصف لیوان رو پر کنه بعد سرم رو از راه بینی به بالا می کشید طوریکه سرم از دهان شما خارج بشه . کسانیکه اینکار براشون سخته می تونن با استفاده از سرنگ اینکارو انجام بدن .

3- بعد از گذشت 5 دقیقه از استفاده کردن سرم نوبت مهمترین قسمت کار میرسه . اکنون مخاط بینی شما حسابی تمیز شده و دسترسی و نفوذ بهتری روی سینوسها وجود داره . تو این مرحله شما باید عنبر نصا را که همون (پهن الاغ ماده) و اسم انگلیسی اون (Donkey Stool) هست رو از عطاری خریداری کنید و قسمتی از آن را روی گاز بزارید و شعله گاز را کم کنید و صورتتون رو در مسیر دود قرار بدید و از راه بینی هوا را به داخل کشیده و از راه دهان خارج کنید. سعی کنید اینکار رو با تنوع انجام بدید یعنی 20 ثانیه با دود کم اینکارو انجام بدید و 20 ثانیه با دود غلیظ طوریکه سوزش شدید در بینی خود احساس کنید شما باید تا زمانیکه عنبر نصا سیاه نشده این کار رو ادامه بدید اصولا 3 تا 4 دقیقه طول می کشد که عنبر نصا کاملا سیاه بشه . در ضمن در زمان انجام اینکار چرک وعفونت از راه بینی شما ترشح می شه سعی کنید در زمان احساس چرک حسابی مخاط بینی خودتون رو خالی کنید و باز به اینکار ادامه دهید . در زمان خرید عنبر نصا دقت کنید عنبر نصا به صورت فله و باز باشه نه بسته ای که در داخل نایلون پلمپ شده باشه . من عنبر نصا باز را از عطاری زیر پل ستارخان خریدم .

4- استفاده از روغن سیاه دانه که شبها قبل خواب فقط یک قطره داخل یکی از سوراخهای بینی بریزید و شب بعدی داخل سوراخ بینی دیگر .

5- سیاهدانه را آسیاب کرده و به سرعت با سه برابر عسل مخلوط کنید چون سیاهدانه پودر شده زود فاسد می شود این مخلوط تا سه ماه قابل نگهداری است از این مخلوط هر 12 ساعت یکبار یک قاشق مربا خوری بخورید و اگر با عسل معمولا جوش می زنید بعد از آن کمی ماست یا آبغوره در آب یا آبلیمو مصرف کنید حدود یکماه تا یکماه ونیم این مخلوط را مصرف کنید هرگاه احساس کردید که خشکی به مخاط بینی شما غلبه کرد یعنی سینوسهای شما کاملا عفونتش خشک شده و دارو را به هر شب کم می کنیم تا چند روز نهایتا مصرف را قطع کنید .

* در کنار انجام این روشها سعی کنید روزی یکبار حمام برید بعد از اتمام شستشو آب رو کم کم داغ کنید در حدیکه بتونید تحمل کنید حدود 10 دقیقه زیر آب داغ با هر دو دست سر و پیشونی خودتون را ماساژ بدید بعدش یک لیوان آب نمک رو که قبلش باید آماده کنید رو از طریق بینی به داخل کشیده و از دهان خارج کنید و بعد از اتمام کار دوباره 2 دقیقه زیر آب داغ سر و پیشونی خودتون را ماساژ بدید . در این هفت روز سعی کنید این روش رو روزی یکبار انجام بدید که اینکار بسیار در بهبودیتون موثر هستش .

- شما باید گزینه های1و2و3 را پشت سر هم روزی یکبار بار به مدت 7 روز انجام بدید و گزینه 4 و5 رو یکماه تا 45 روز . موفق باشید.

روش دوم : این روش یکروزه است :

1- گل بابونه زیاد رو داخل دستگاه بخور یا کتری آب می ریزید و به مدت 20 دقیقه بخور با دم و بازدم شدید انجام میدید . در بین بخور هر وقت چرک و عفونت در مخاط بینی زیاد شد آن رو با فین کردن خالی و دوباره بخور رو ادامه می دید .

2- حدود یک قاشق چای خوری خاک قند نیاز داریم که شما می تونید با آسیاب کردن قند یا جمع آوری خاک قند در زمان خورد کردن قند آن رو بدست بیارید . بعد از 20 دقیقه بخور گل بابونه مقداری خاک قند رو کف دستتون می ریزید و یه لوله خودکار بردارید و قسمت نازک آن رو تا جایکه جا داره تو بینی فرو کنید و سوراخ دیگه بینی رو با انگشت گرفته و با یه مکش قوی خاک قند رو به داخل بینی بکشید و بعد نوبت سوراخ دیگر بینیتونه . بعد از مکش خاک قند به هر دو سوراخ بینی باز 5 دقیقه به بخور گل بابونه ادامه بدید و بعد از 5 دقیقه دوباره از خاک قند برای هر دو بینی استفاده کنید و بعد باز هم بخور گل بابونه . 3 بار پشت سر هم اینکار را انجام بدید تا چرک و عفونت حسابی از بینی شما خارج بشه هر چقدر بیشتر چرک و عفونت خارج بشه درصد موفقیت این روش بیشتره .

3- بلافاصله بعد از اتمام بخور استفاده از عنبر نصا که توضیحاتش تو روش اول وجود داره .

لطفا بعد از انجام روش گذاشتن نظرتون خیلی به دیگران کمک می کنه. موفق باشید

پیشگیری و مراقبتهای فردی:

1- حتما حتما حتما حتما حتما زمانیکه از حمام یا استخر خارج می شید اولین کار شما باید خشک کردن موهاتون باشه که اصلی ترین عامل ایجاد سینوزیت همین مورده. در زمان خیس بود سرتون سینوسهای شما 20 برابر آسیب پذیرتر میشن.

2- دوش خیلی سرد نگرفتن . اگه شما هم مثل من علاقمند به دوش گرفتن با آب خیلی سرد هستید سعی کنید فقط آب سرد روی بدنتون بریزه .

3- در زمان سرما حتما از کلاه یا هد بند استفاده کنید .

4- آب خیلی سرد ننوشید.

5- هیچوت در مجاورت باد کولر نباشید ولی باد خنک به صورت غیر مستقیم اشکالی نداره .

6- مصرف نکردن اسپرها اعم از ادکلن - خوشبو کننده هوا - تمیز کننده ها - براق کنندها - یا تمام موادیکه بوی تند و آزار دهنده دارند .چون اینگونه موادها باعث تورم مخاط بینی و تحریک سینوسها میشن و نهایتا باعث سردردهای شدید میشه.

7- بیشتر موتور سوارها سینوزیت میگرین به خاطر اینکه باد مستقیم به پیشونی و صورت آنها می خوره و در دراز مدت باعث سینوزیت میشه . موتور سوارها حتما باید از کلاه و هد بند استفاده کنن .
8- سعی کنید صبحها صورت خودتون رو با آب ولرم بشوید و بعد از شستن صورت خیلی سریع خشکش کنید.

کارهای مفید دیگه برای بهبودی سریعتر سینوزیت :

1- نشتن کنار آتیش با چوب جنگلی طوریکه حرارت و دود اون به صورت و پیشونی شما بخوره .

2- استفاده از بخور اکالیپتوس .

3- نمک دریا را از عطاری خریداری کنید و مقداری از آن را داخل آب گرم بریزید و روزی ۴ الی ۵ بار برای شستشوی مخاط بینی استفاده نمائید .

4- استفاده از تخم مرغ آپز یا سنگ یا کسیه شن برای گرم کردن سینوسها (پیشانی و گونه ها )

5- ورزش کردن سنگین مثل دویدن سری که باعث دفع عفونت از بدن بشه .

6 - دوش گرفتن با آب داغ در حدیکه بشه تحمل کرد سر و پیشونی رو زیر آب داغ ماشاژ بدید . توصیه من اینکه کم کم آب رو داغ کنید تا اذیت نشید .

7- انداختن 2 قطره آب سیر در هر سواخ بینی . اینکار رو من امتحان نکردیم ولی گویا سوزش زیادی داره .

8- گیاه آویشن + پونه + نعناء رو توی یک قوری می ریزید و میزارید 20 دقیقه بجوشه بعد یک لیوان از آن رو با قند میل می کنید . این گیاهها خاصیت آنتی بیوتیکی دارند .

9- استفاده روزی 2 بار از مخلوط عسل و عرق نعنا ( 5 قطره در هر سوراخ بینی )

10- گل بابونه ي خشك رو مثل چايي دم كنيد و روزی 2 لیوان مصرف کنید .

تجربه های ارسالی توسط دوستان که زحمت کشیدن تو قسمت نظرات گذاشتن:

- نام ارسال کننده : محمد

1- آخر شب بخور زیاد به مدت 20 دقیقه با گل بابونه که سینوسها کاملا آماده بشن .

2- بعد یه قطره روغن بنفشه در هر سوراخ بینی .

وبعد به سرعت باید با یه حوله خشک کاملا سر رو بپوشونید و بخوابید . این روش رو 3 شب پشت سر هم انجام بدید .

فقط بگم که روغن بنفشه واقعا تلخی شدیدی داره و من بعدش اندکی شربت میخوردم که هوای گلوم عوض بشه.

من به مدت سه شب این کارو تکرار کردم و کاملا سینوزیتم برطرف شد. طی 15 سال گذشته دیگه سینوزیت اذیتم نکرده و اصلا اون رو حس هم نکردم .

- نام ارسال کننده :افسون

من روش زیر رو امتحان کردم و عواقبی نداشت ولی درمان قطعی نبود بلکه قدرت پاک کنندگی سینوس ها در این روش خوبه:
1- داخل مقداری آب جوش ولرم شده، چند قطره آب لیموی تازه چکانده میشه.
2- سر به پایین خم میشه (بیش از حالت رکوع).
3- محلول بالا به آرامی داخل سوراخ های بینی ریخته میشه (خیلی سوزناکه).
4- بعد ار اتمام احساس سوزش (که باید تحمل کرد)، سر به آرامی بالا آورده میشه.
5- ترشحات خودبخود از بینی آویزان میشه.
6- با فین کردن به خروج ترشحات کمک میشه.
7- این عمل تا زمانی که ترشحات تمام شود، ادامه پیدا میکنه.

- نام ارسال کننده : یک فرهنگی

سیاهدانه را آسیاب کرده و به سرعت با سه برابر عسل مخلوط کنید چون سیاهدانه پودر شده زود فاسد می شود این مخلوط تا سه ماه قابل نگهداری است از این مخلوط هر 12 ساعت یکبار یک قاشق مربا خوری بخورید و اگر با عسل معمولا جوش می زنید بعد از آن کمی ماست یا آبغوره در آب یا آبلیمو مصرف کنید حدود یکماه تا یکماه ونیم این مخلوط را مصرف کنید هرگاه احساس کردید که خشکی به مخاط بینی شما غلبه کرد یعنی سینوسهای شما کاملا عفونتش خشک شده و دارو را به هر شب تقلیل دهید تا چند روز نهایتا مصرف را قطع کنید . این دارو زمینه بسیاری از کیستها وسرطانها را نیز از بین می برد وحتی سنگهای کلیوی را که ممکن است از وجود آنها بی خبر باشید دفع نماید .

- نام ارسال کننده : علیرضا

یکی از روش های درمان سینوزیت این است که شما مقداری سیاه دانه را همراه مقداری کندور همانند اسفند دود کرده ودود آن را از طریق بینی به داخل کشیده واز طریق دهان خارج کرده این کار را روزی دوبار در مددت 20 روز انجام دهید تا نتیجه آن را ببینید .

- نام ارسال کننده : علی اکبر شایان منش

باسلام
من یک روش جالب وساده که خودم امتحان کردم روبراتون میگم وامیدوارم مشکلات دوستان عزیز روکم کنه راه راحت برای درمان سینوزیت اینه که ابتدا دولیوان اب داغ و سرد تهیه کنیم به همراه یک عدد سرنگ. بعد از اینکه بینی خود را خوب تمیز شستیم وداخل بینی رو تمیز کردیم ابتدا باسرنگ آب داغ رو (درحدی که نسوزیم ولی هرچه داغتر بهتر) به وسیله سرنگ داخل بینی بافشارملایم وارد میکنیم سپس بلافاصله اینکارو با آب سرد انجام میدیم . چندباراین کار رو انجام بدید اینکار همان طور که مشخص است روش پاستوریزاسیون می باشد که برای ازبین بردن میکروب میباشد درآخر هم کمی ازقطره های بخور اکالیپتوس به بینی بزنید بسیارعالی می شود حتی بایکبار انجام این روش متوجه خواهید شد که ترشحات بینی وحلق شما ازبین میرود با امید اینکه تمامی انسانهای روی زمین درخوبی وخوشی زندگی کنند علی اکبر شایان منش .

- نام ارسال کننده : نسرین وکیلی

سلام به همه دوستان گل. من 10 سال سینوزیت داشتم و بسیار شدید شده بود طوری که از خونه بیرون رفتن واسم شروع درد بود حتی گوش درد شدیدم بهش اضافه شده بود تا اینکه به دارو گیاهی مولوی رفتم و یک قطره روغن سیاهدانه که 8ساعت یکبار باید سه قطره آن را به پیشانی بمالید و ماساژ بدهید بعد روغن بادام تلخ رو سه قطره به نوک انگشتان به پشت گوش ماساژدهید 8ساعت یکبار.صبح و اخر شب از نعنای جامد در یک ظرف آب داغ که روی اجاق گاز قرار دارد بینیتان را نزد یک بخور قرار دهید طوری که تندی نعنا را احساس کنید این کار را به مدت یک ماه انجام بدهید به صورت قطعی هم سینوزیت و هم گوش درد/گلودرد/سردرد که همه ناشی از سینوزیت هست به طور قطع درمان میشه. یک نصیحت دوستانه :برای درمان سعی کنید همیشه از دارو گیاهی استفاده کنید تا داروی شیمیای به دو دلیل عمده1-داروی گیاهی درمانش دائمی هست اما شیمیایی موقته2-داروی گیاهی عوارض نداره اما شیمیایی داره .موفق باشید عزیزان

- نام ارسال کننده : صابری

سلام. من سالها سینوزیت داشتم تا اینکه دوستم روشی را که از یک عطار زبده شنیده بود را به من آموزش داد و با یک بار انجام آن کلا مشکلم حل شد!
اما روش کار: یک استکان آب جوش جوش را بردارید و نمک تمیز در آن حل کنید تا اینکه دیگر در آن نمک حل نشده و به اشباع برسد.
بعد بگذارید آب نمک ولرم شود. حالا مقداری از آن را در کف دست ریخته و زیر دماغ بگیرید و با بینی بالا بکشید تا آب نمک کاملا داخل بینی شود و بعد آن را خارج کنید. این کار را چند بار انجام دهید. چند دقیقه بعد اخلاط بینی خارج میشوند و سر درد هم کم میشود.
روز بعد سردرد کمتر میشود و به همین منوال بعد از یکی دو هفته سردرد کاملا رفع خواهد شد!

- نام ارسال کننده : یاشار

من به همراه دوستم از گياه (كه به تركي ايت خياري ميگيم) فكر كنم همون هندوانه ابوجهل باشد. يك قطره از آب اين گياه را در بيني ريختم بطوري كه استنشاق كردم و آب بيشتر بالا نرفت پس از يك ساعت شروع به عطسه كردن مي كني و گلو ورم مي كند و خوردن غذا مشكل مي شود. مثل اينه كه سرماخوردگي شديد داري. توصيه نمي كنم كسي خودسرانه استفاده كند چون تحمل سوزشش سخته و اگر حساسيت داشته باشي بدتر مي شود. ولي من خودم خوب شدم و در مدت 3 روز از بيني چرك غليظ مثل زنگ آهن بيرون مي ريخت.

- نام ارسال کننده : نیلوفر

با سلام منم 2 سال سینوزیت شدید داشتم اما این روش خیلی عالی بود : حدود یک لیوان شیر را در ظرفی جوشانده و همزمان با آن یک تکه سنگ آب ندیده استفاده نشده را هم روی گاز داغ میکنید بعد سنگ را درون شیر انداخته وبخور میدهید.این کار رو موقع خواب انجام دهید و صبح تمام عفونتها خارج میشود.و بهتر است یک هفته این عمل را انجام دهید.

- نام ارسال کننده : جعفر تهامی

سلام من با نمک و روغن کنجد و نوعی علف گیاهی که در ترکی بهش میگند (توکلیجه ) فارسیش رو نمیدونم ولی امکان داره گل راعی یا هزار چشم باشه . ولی باید بعد از درمان خیلی مواظب باشید مثلا اب سرو نوشابه و بستنی و ان جور چیزها رو نخورید ...روش درمان هم اینجوری که نمک رو کم رو انگشتتون میریزد و میبرید توی دماغتون ( سوراخ بینیتون نمک میریزید ) و به مدت چند دقیقه دراز میکشید و اطراف دماغتون و پیشونیتون رو ماساژ میدید ترشحات بینی و سینوسها به خارج انجام میشه با این روش و این کار رو با اینکه سوزش داره روزی چند بار انجام میدید به مدت یک هفته مداوم و در این یک هفته از اون علف گیاهی که گفتم دم میکنید و می خورید روزی هر چقدر تونستید ( مثلا روزی 5 لیوان ) و در این مدت هر شب با این علف گیاهی بخور انجام میدید در هر شبانه روز و سرتان را بهد از بخور با دستمالی می پوشانید که سرما نخورد . بعد از بخور یکی دو قطره از روغن کنجد در داخل بینی میریزد... این کارها رو بکنید که به امید خداوند درمان قطعی بشوید و همیشه خداوند را در نظر بگیرید که خداوند شافی هست و شفا دهنده همه دردها

- نام ارسال کننده : رامین
من یه روش بسیار ساده ای رو برای باز شدن گرفتگی بینی که فکر کنم مرتیط با سینوسها بود طبق توصیه یکی از آشنایان انجام دادم و از گرفتگی بینی چند ساله خلاص شدم، به این صورت که یک یا دو قطره آب چغندر قند(چغندر سفید که برای تولید قند استفاده می شود) در حالت خوابیده به داخل هر دوسوراخ بینی ریختم که در ابتدا سوزش زیادی داشت ولی قابل تحمل بود و سپس عطسه زیادی کردم و سوراخ بینی ام کاملا ً باز شد و الان بالای بیست ساله که هیچگونه مشکل گرفتگی بینی ندارم ، موضوع رو به یک پزشک توضیح دادم که گفت به احتمال زیاد علت اصلی رفع گرفتگی مربوط به قند چغندر بوده، شما هم این روش راحت رو تست کنید شاید برای شما هم راه چاره باشه.

- نام ارسال کننده : مامان یاسمین

اگر هر شب کاه رادود کنید و آنرا از راه بینی بکشید بالا تاسه شب خوب میشد .

- نام ارسال کننده : امين

با سلام
من بمدت طولانی سینوزیت داشتم و فکر میکردم میگرن دارم چون همیشه سرم درد میکرد. همین یک ماه پیش فهمیدم که سینوزیت دارم. از گیاهی به نام خیار وحشی (خر خیار) استفاده کردم که بعضی ها به اشتباهه هندوانه ابوجهل میگن. من لینک عکسم میذارم براتون. می تونید از عطاری ها تهیه فرمایید. 2 روز عذاب میکشید ولی وجدانا ارزششو داره. من دیگه از شر سینوزیت خلاص شدم. واسه هر بینی یکی دو قطره میریزید و محکم میکشید داخل بینی طوریکه کاملا بره تو بینیتون. اگه سینوزیت داشته باشین بعده چند ساعت از بینیتون چرک سرازیر خواهد شد بدنتون سست میشه استخوانای صورتتون درد میکنه. از چشاتون اشک میاد. بی اختیار از بینیتون چرک میاد. همش خوابتون میاد. زبان کوچیکتون دراز میشه و ملتهب میشه ولی موقتیه. به قرآن یه دنیا ارزش داره. فقط باید هر 5 ساعت با آب نمک قرقره کنید. یادتون نره باید قرقره کنید تا زیاد عذاب نکشید.بعده 2-3 روز دیگه از شر سینوزیت خلاص میشید. تو این 3 روزم آب سرد ممنوعه. فقط باید چایو آب میوه و شیرو عسل بخورید چون روز اول غذا رو نمیتونید ببلعید. اگه درست شدید منم دعا کنید.

- نام ارسال کننده : محمد

اسپند رو به اندازه 4-5 گرم با نصف استکان آب جوشیده ولرم بخورین خیلی تلخه ولی سم زدایی و میکروب کشیش عالیه فقط به هیچ وجه بیشتر از 5 گرم نخورین ممکنه خیلی خطرناک باشه وبابونه رو تو 2 لیتر آب بریزین 2 قاشق عسل هم قاطیش کنین هر 6 ساعت 20 دقیقه بخور بدین آبش که کم شد باز آب قاطیش کنین.ظهر هم نیم ساعت بخوابین و 2 قطره روغن بنفشه بریزین تو هر سوراخ بینی.هر 3 ساعت هم محل سینوس ها و پشت گوش ها رو با روغن سیاهدانه چرب کنین و ماساژ بدین.هر روز 2 بار آب عسل استنشاق کنین.هر وقت هم که چرک خارج شد با دود عنبر نسا رو استنشاق کنین.به جای ناهار نارنج و عسل بخورین.صبح ناشتا بعد از نماز صبح اسپند رو با آب جوشیده بخورین و روزی یکبار تا وقتی که سینوزیت کامل درمان بشه.حتما روزی حداقل 6 ساعت هیچی نخورین باید بزارین صفرا تو معده جمع بشه و کل باکتری های معده رو از بین ببره علت اصلی همه بیماری ها مشکل معده هست معده اگر پر باکتری باشه نمیتونه غذا رو خوب هضم کنه.قبل صبحانه به دندان هاتون نمک دریا بمالین و بعد نصف استکان آب عسل بخورین ضد عفونی بشه شیر فله ای گاو 2-3 لیوان با عسل و نون سبوس دار صبحانه بخورین خیلی سینوس هارو باز میکنه.

- نام ارسال کننده : رسول

سلام یک پودر سیاهی هست به نام عصاره ی نعنا (جوهر نعنا) اینو داخل آب در حال جوشیدن بریزین حدود 10 ثانیه میشه بخورش داد،احتمالا صرفه شدید هم بکنین ولی معجزه میکنه،تو اوج درد من این حرکت رو میزنم خوب خوب میشم،اصلا خودتون تعجب میکنین که چی شد.
(فقط مواظب باشین حین بخور دادن چشماتون حتما باید بسته باشه ها)

- نام ارسال کننده : نوشین

سینوزیت آلرژیک

با سلام خدمت دوستان

اجازه می خوام تجربه خودم رو هم عنوان کنم. من این روش رو امتحان کردم و هر روز که این کار رو می کردم شدیدا آبریزش بینی می گرفتم مثل کسی که سرماخوردگی شدید داره . متاسفانه بعد از یک هفته با اینکه سردردهام خوب شده بود همچنان پشت گلوم ترشحات داشتم و سینوزیت خیلی اذیتم می کرد. یک دکتر بهم پیشنهاد داد عمل کنم اما محض احتیاط پیش یک دکتر دیگه رفتم که (خدا خیرش بده) شدیدا من رو از عمل نهی کرد و گفت سینوزیت شما آلرژیک است و بعد از عمل برمی گرده. ایشون به من توصیه استفاده از اسپری رو کردند. اسپری مورد استفاده اسمش Allergodil هست و حتما باید حداقل سه ماه استفاده بشه. اوایل که ترشحات دارید باید شبی یک قرص فکسوفنادین هم بخورید که ترشحات رو کم می کنه. متاسفانه سینوزیت بیماریه که همواره باید مراقبش باشید اما من با این روش مشکلم از 100 به 10 رسیده. الان دیگه اسپری استفاده نمی کنم ( تقریبا سه ماه استفاده کردم) اما هر وقت احساس می کنم سینوزیتم می خواد اوت کنه یک بار از اسپری می زنم و ترشحات بعدش به راحتی تخلیه میشه. نکته مهمی که در سینوزیت وجود داره اینه که حتما حتما باید مطمئن بشید که همیشه سینوس های شما از ترشحات پاک هستند و حتی اگر حس گرفتگی داشتید و ترشحات (هر چند اندک( بیرون نمیومدند از این اسپری استفاده کنید بعدش راحت تخلیه می شن. ببخشید من دکتر نیستم اما فقط تجربه شخصی خودم رو می گم و توصیه می کنم به پزشک مراجعه کنید و حتما سی تی اسکن بدید تا گستردگی سینوزیت رو ببینید. همینطوری خودتون رو زیر تیغ جراحی دکترا ندین. متاسفانه خیلی از پزشکان دنبال کسب درامد هستند.. دوستان اگر خواستند آدرس اون دکتر رو بدم بهم ایمیل بزنند چون نمی خوام تبلیغ بشه اینجا. نکته آخر اینکه اگر نمی دونید سینوزیتتون آلرژیک هست یا خیر، معمولا علامت سینوزیت آلرژیک عطسه است. اگر در حین سینوزیت عطسه هم دارید احتمالا آلرژیکه.
ببخشید طولانی شد. من از این وبلاگ و نظرات دوستان بهره زیادی بردم و خواستم دینم رو ادا کرده باشم.
به امید شفای همه بیماران

ضمنا اگر کسی تجربه ای دیگری برای بهبود سینوزیت داره لطفا تو قسمت نظرات بزاره تا دیگران استفاده کنن . ممنون

موفق باشید.

آنلاین : 2
بازدید امروز : 1228
بازدید دیروز : 436
بازدید هفته گذشته : 1228
بازدید ماه گذشته : 7862
بازدید سال گذشته : 16652
کل بازدید : 84088
تعداد کل مطالب : 0
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]